Ana sayfan Yap    Favorilerine Ekle    E-Posta    Tavsiye Et    İletişim

 
 
 
     SEKTÖREL TV
     ÜYE GİRİŞİ
      FİRMA EKLE
 
   Sektörler 
   
  
 

 

   Firma İsimleri   Yetkili İsimleri

 

 
 
   PEMODE MOBİLYA 
   
   

   Firma Adı  :   Pemode Mobilya
     
   Yetkili Adı  :   Girilmemiş
     
   Sektörü  :   Mobilya İmalat & Showroom
     
   Telefon  :   02862179444
     
   Fax  :   02862179444
     
   Gsm  :   Girilmemiş
     
   Web Adresi  :   www.pemode.com.tr 
     
   e-mail  :   pemodedanisma@gmail.com
     

 
 
   Firma Adresi  :   Çanakkale Osb Mevkii 1.Cad No:66 Karacaören   MERKEZ / ÇANAKKALE       (17)

  
   PEMODE MOBİLYA DETAYLARI 
   
Bahçe mobilyaları sektöründe insana ve doğaya saygıyı esas alan dış mekân ahşap salıncak markamız Aida Swings, modern ve yenilikçi kimliği ile keyifli yaşam biçimleri yaratmaktadır. Sosyal ve doğacı yaklaşımıyla daha yaşanabilir bir dünyaya katkıda bulunmaktadır.
  
 
 
     SEKTÖREL TV
     ÜYE GİRİŞİ
 


Türkiye'nin en popüler firma rehberi sitesi TRsektorel.Com' a hoşgeldiniz. Sitemizde şuan online 2 ziyaretçi, 2 online üye, toplam 1365 firma, toplam 165 ürün bulunmaktadır.


Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz. Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi trsektorel.com , İstikbal Reklam Hizmetleri tarafından projelendirilmiştir. Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.trsektorel.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir. Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.trsektorel.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.