Ana sayfan Yap    Favorilerine Ekle    E-Posta    Tavsiye Et    İletişim

 
 
 
     SEKTÖREL TV
     ÜYE GİRİŞİ
      FİRMA EKLE
 
   Sektörler 
   
  
 

 

   Firma İsimleri   Yetkili İsimleri

 

 
 
   3ERLİFT ASANSÖR 
   
   

   Firma Adı  :   3Erlift Asansör
     
   Yetkili Adı  :   Emre Ertürk
     
   Sektörü  :   İnşaat Ve Yapı Malzemeleri
     
   Telefon  :   02165960777
     
   Gsm  :   05492001818
     
   Web Adresi  :   https://www.3erlift.com 
     
   e-mail  :   info@3erlift.com
     

 
 
   Firma Adresi  :   Kavakpınar, Şht. Mustafa Kaya Sk. No: 4/A, 34899 Pendik/istanbul   PENDİK / İSTANBUL       (34)

  
   3ERLİFT ASANSÖR DETAYLARI 
   
3ERLİFT ASANSÖR sektöründe 16 yıllık tecrübesi olan, işlem yaptığı her alanda vermiş olduğu taahhütleri eksiksiz yerine getiren, Marmara Bölgesi'ne hizmet veren firmadır. Kalite standartlarımızı daima yüksek tutarak, her gün gelişen teknoloji ile müşterilerimize en kaliteli ve kesintisiz hizmet verebilmeyi amaçlıyoruz. Öncelikli hedefi müşteri memnuniyeti olarak prensip edinen kuruluşumuz ilgili yönetmelik ve mevzuatlar çerçevesinde diğer kuruluşlara örnek olacak şekilde hizmet vermektedir.
  
 
 
     SEKTÖREL TV
     ÜYE GİRİŞİ
 


Türkiye'nin en popüler firma rehberi sitesi TRsektorel.Com' a hoşgeldiniz. Sitemizde şuan online 2 ziyaretçi, 2 online üye, toplam 1365 firma, toplam 165 ürün bulunmaktadır.


Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz. Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi trsektorel.com , İstikbal Reklam Hizmetleri tarafından projelendirilmiştir. Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.trsektorel.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir. Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.trsektorel.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.