Ana sayfan Yap    Favorilerine Ekle    E-Posta    Tavsiye Et    İletişim

 
 
 
     SEKTÖREL TV
     ÜYE GİRİŞİ
      FİRMA EKLE
 
   Sektörler 
   
  
 

 

   Firma İsimleri   Yetkili İsimleri

 

 
 
   ATAŞEHİR 2. EL LOKANTA MALZEMELERİ ALIM SATIM HİZMETLERİ  
   
   

   Firma Adı  :   Ataşehir 2. El Lokanta Malzemeleri Alım Satım Hizmetleri
     
   Yetkili Adı  :   Gökhan Güneş
     
   Sektörü  :   Diğer
     
   Telefon  :   02165928242 - Girilmemiş
     
   Fax  :   Girilmemiş
     
   Gsm  :   05425075791
     
   Web Adresi  :   http://www.ikincielcafemalzemeleri.com 
     
   e-mail  :   ikinciellokantamalzemeleri@gmail.com
     

 
 
   Firma Adresi  :   Bulgurlu Mah. Söğütlüçayır Cad. Sivaslı Sok No: 15 Üsküdar   ÜSKÜDAR / İSTANBUL       (34)

  
   ATAŞEHİR 2. EL LOKANTA MALZEMELERİ ALIM SATIM HİZMETLERİ  DETAYLARI 
   
Ataşehir de 2. El Lokanta Malzemeleri Almak İsteyenler, Ataşehir de 2. El Lokanta Malzemeleri Satmak İsteyenler, Ataşehir de Her Türlü Lokanta Malzemesi Komple veya Tek- Tek Alınır – Satılır. Ataşehir 2. el Lokanta Malzemesi Alımı Yapıyoruz ve Ataşehir de İkinci el Lokanta Malzemesi Satımı Yapıyoruz. Nakliye Firması, Ambar veya Kargo Yoluyla Gönderilmesinde Yardımcı Oluyoruz. 2. El Lokanta Malzemeleri ; Masa- Sandalye Takımlar, Loca Takımları, Davlumbazlar, Ocaklar, Pizza Fınları, Kuzuneler, Hamur Dinlendirme Dolapları, Meşrubat Dolapları, Teşir Dolapları, Soğan Doğrama Makineleri, Makarna Haşlama Makineleri, Hamur Açma Makineleri, Tezgah Altı Dolaplar, 304 Paslanmaz Ürünler, Endüstriyel Ürünler, Tabak- Kaşık- Tencere Takımları, Kokoreç Tezgahları, Döner Ocakları, Kumpir Frınları ve Daha Bir Çok Ürün Alım- Satımı Yapıyoruz.
  
 
 
     SEKTÖREL TV
     ÜYE GİRİŞİ
 


Türkiye'nin en popüler firma rehberi sitesi TRsektorel.Com' a hoşgeldiniz. Sitemizde şuan online 784 ziyaretçi, 304 online üye, toplam 1337 firma, toplam 165 ürün bulunmaktadır.


Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz. Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi trsektorel.com , İstikbal Reklam Hizmetleri tarafından projelendirilmiştir. Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.trsektorel.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir. Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.trsektorel.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.