Ana sayfan Yap    Favorilerine Ekle    E-Posta    Tavsiye Et    İletişim

 
 
 
     SEKTÖREL TV
     ÜYE GİRİŞİ
      FİRMA EKLE
 
   Sektörler 
   
  
 

 

   Firma İsimleri   Yetkili İsimleri

 

 
 
   DÜZCE HALI YIKAMA 
   
   

   Firma Adı  :   Düzce Halı Yıkama
     
   Yetkili Adı  :   Girilmemiş
     
   Sektörü  :   Temizlik Hizmetleri
     
   Telefon  :   0542 496 05 45
     
   Gsm  :   0542 496 05 45
     
   Web Adresi  :   http://www.duzcehaliyika.com 
     
   e-mail  :   info@duzcehaliyika.com
     

 
 
   Firma Adresi  :   Düzce Merkez   MERKEZ / DÜZCE       (81)

  
   DÜZCE HALI YIKAMA DETAYLARI 
   
Halı Yıkama Hizmeti Vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetin öneminin ve yaptığımız işin bilincinde olmanın neticesinde her geçen gün katlanan müşteri memnuniyetimiz ile daha da iyiye sizlerle ulaşmanın haklı sevinci içerisindeyiz.
  
 
 
     SEKTÖREL TV
     ÜYE GİRİŞİ
 


Türkiye'nin en popüler firma rehberi sitesi TRsektorel.Com' a hoşgeldiniz. Sitemizde şuan online 784 ziyaretçi, 304 online üye, toplam 1337 firma, toplam 165 ürün bulunmaktadır.


Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz. Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi trsektorel.com , İstikbal Reklam Hizmetleri tarafından projelendirilmiştir. Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.trsektorel.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir. Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.trsektorel.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.