Ana sayfan Yap    Favorilerine Ekle    E-Posta    Tavsiye Et    İletişim

 
 
 
     SEKTÖREL TV
     ÜYE GİRİŞİ
      FİRMA EKLE
 
   Sektörler 
   
  
 

 

   Firma İsimleri   Yetkili İsimleri

 

 
 
   VURAL BAL  
   
   

   Firma Adı  :   Vural Bal
     
   Yetkili Adı  :   Girilmemiş
     
   Sektörü  :   Gıda Toptancıları
     
   Telefon  :   02884257456
     
   Gsm  :   05424735596
     
   Web Adresi  :   http://www.vuralbal.com 
     
   e-mail  :   info@hotmail.com
     

 
 
   Firma Adresi  :   İğne Ada Limanköy   DEMİRKÖY / KIRKLARELİ       (39)

  
   VURAL BAL  DETAYLARI 
   
İğne ada longoz ormanlarında bulunan arı sandıklarımız ile meşe balı üretimi yapmaktayız, LONGOZ Ormanlarının özelliği ile meşe ağaçlarından salgılanan sağlık arılarımız tarafından peteklerinde toplanarak sofralarınıza kadar ulaşması sağlanıyor.
  
 
 
     SEKTÖREL TV
     ÜYE GİRİŞİ
 


Türkiye'nin en popüler firma rehberi sitesi TRsektorel.Com' a hoşgeldiniz. Sitemizde şuan online 784 ziyaretçi, 304 online üye, toplam 1337 firma, toplam 165 ürün bulunmaktadır.


Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz. Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi trsektorel.com , İstikbal Reklam Hizmetleri tarafından projelendirilmiştir. Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.trsektorel.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir. Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.trsektorel.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.