Ana sayfan Yap    Favorilerine Ekle    E-Posta    Tavsiye Et    İletişim

 
 
 
     SEKTÖREL TV
     ÜYE GİRİŞİ
      FİRMA EKLE
 
   Sektörler 
   
  
 

 

   Firma İsimleri   Yetkili İsimleri

 

 
 
   ANKARA JİNEKOLOG DOÇ. DR. NERMİN KÖŞÜŞ MUAYENEHANESİ 
   
   

   Firma Adı  :   Ankara Jinekolog Doç. Dr. Nermin Köşüş Muayenehanesi
     
   Yetkili Adı  :   Nermin Köşüş
     
   Sektörü  :   Poliklinikler
     
   Telefon  :   03122858588
     
   Gsm  :   05059819919
     
   Web Adresi  :   http://www.drnerminkosus.com 
     
   e-mail  :   nerminkosus@gmail.com
     

 
 
   Firma Adresi  :   Kızılırmak Mah 1450 Sok Ankara Ticaret Merkezi B Blok No:4 Çukurambar Çankaya An   ÇANKAYA / ANKARA       (6)

  
   ANKARA JİNEKOLOG DOÇ. DR. NERMİN KÖŞÜŞ MUAYENEHANESİ DETAYLARI 
   

Doç. Dr. Nermin Köşüş - Kadın Doğum Uzmanı ve Tüp Bebek Uzmanı Ankara


Doç.Dr. Nermin KÖŞÜŞ, 1 Nisan 1973 tarihinde Trabzon Akçaabat’ta doğmuştur.


Lisans öncesi öğrenimlerini Türkiye'nin çeşitli illerinde tamamlamasının ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başlamıştır.


1997 yılında buradan mezun olarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1997-2002 yılları arasında Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.


Mecburi hizmet yükümlülüğünü Tokat Reşadiye Devlet Hastanesi’nde jinekolog olarak yerine getirmiş olan Doç.Dr. Nermin KÖŞÜŞ, hastanenin Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği ile ameliyathanesinin kurulmasında aktif görev almıştır.


Mecburi hizmeti sonrasında Malatya ve Şanlıurfa’da pek çok hastanede Kadın Doğum Uzmanı olarak görev yapmıştır. Aynı süre zarfında laparoskopi ve histeroskopi (kapalı ameliyat) yurtdışı sertifikasyon programını tamamlamıştır.


2011 yılında Yardımcı Doçent, 2013 yılında ise Doçent kadrosunu almaya hak kazanmıştır.


Yine bu dönemde Sağlık Bakanlığı Yardımcı Üreme Teknikleri (Tüp bebek) Sertifikasyon eğitimini de tamamlamıştır. Evli ve 2 çocuk annesi olan Doç.Dr. Nermin KÖŞÜŞ, Ankara'da Kadın Doğum Uzmanı olarak özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.


Yurtiçi ve yurtdışı dergilerde basılmış, kongrelerde yayınlanmış pekçok makalesi mevcuttur.


Gebelik takibi yanında özellikle laparoskopik cerrahi ve tüp bebek konularıyla ilgilenmektedir.

  
 
 
     SEKTÖREL TV
     ÜYE GİRİŞİ
 


Türkiye'nin en popüler firma rehberi sitesi TRsektorel.Com' a hoşgeldiniz. Sitemizde şuan online 784 ziyaretçi, 304 online üye, toplam 1337 firma, toplam 165 ürün bulunmaktadır.


Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz. Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi trsektorel.com , İstikbal Reklam Hizmetleri tarafından projelendirilmiştir. Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.trsektorel.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir. Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.trsektorel.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.