Ana sayfan Yap    Favorilerine Ekle    E-Posta    Tavsiye Et    İletişim

 
 
 
     SEKTÖREL TV
     ÜYE GİRİŞİ
      FİRMA EKLE
 
   Sektörler 
   
  
 

 

   Firma İsimleri   Yetkili İsimleri

 

 
 
   ANKARA JİNEKOLOG DOÇ. DR. AYDIN KÖŞÜŞ MUAYENEHANESİ 
   
   

   Firma Adı  :   Ankara Jinekolog Doç. Dr. Aydın Köşüş Muayenehanesi
     
   Yetkili Adı  :   Aydın Köşüş
     
   Sektörü  :   Poliklinikler
     
   Telefon  :   03122858588
     
   Gsm  :   05059819919
     
   Web Adresi  :   http://www.aydinkosus.com 
     
   e-mail  :   aydinkosus@gmail.com
     

 
 
   Firma Adresi  :   Kızılırmak Mah 1450 Sok Ankara Ticaret Merkezi B Blok No:4 Çukurambar Çankaya An   ÇANKAYA / ANKARA       (6)

  
   ANKARA JİNEKOLOG DOÇ. DR. AYDIN KÖŞÜŞ MUAYENEHANESİ DETAYLARI 
   

Doç. Dr. Aydın Köşüş - Kadın Doğum Uzmanı ve Tüp Bebek Ankara 08.01.1972 tarihinde Ankara'da doğdum.


İlkokul, ortaokul, lise ve üniversite eğitimimi Kayseri'de tamamladım.


Kadın Hastalıkları ve Doğum alanındaki uzmanlık eğitimimi ise 1997-2002 tarihleri arasında Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladım.


Mecburi hizmetimi Tokat Reşadiye Devlet Hastanesi’nde Kadın Doğum Uzmanı olarak tamamladım ve orada Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nin ve ameliyathanesinin kurulumunda görev aldım.


Mecburi hizmet sonrası, Malatya’da ve Şanlıurfa’da değişik hastanelerde jinekolog olarak çalışmaya ettim. Bu arada laparoskopi ve histeroskopi (kapalı ameliyat) sertifikasyon programını yurt dışında eğitim alarak tamamladım.


2011 yılında yardımcı doçentlik, 2013 yılında ise doçentlik unvanını almaya hak kazandım. Ayrıca Sağlık Bakanlığı Yardımcı Üreme Teknikleri Sertifikasyon Programlarını (Tüp bebek) eğitimini başarıyla tamamladım.


Yurtiçi ve yurtdışı dergilerde basılmış, kongrelerde yayınlanmış pekçok makalem mevcuttur.


Şu anda Ankara'da Kadın Doğum Uzmanı olarak Ankara Ticaret Merkezindeki muayenehanemde çalışmalarıma devam etmekteyim.


Gebelik takibi yanında özellikle laparoskopik cerrahi, kanser cerrahisi ve tüp bebek konularıyla ilgilenmekteyim. Evliyim ve 2 çocuk babasıyım.

  
 
 
     SEKTÖREL TV
     ÜYE GİRİŞİ
 


Türkiye'nin en popüler firma rehberi sitesi TRsektorel.Com' a hoşgeldiniz. Sitemizde şuan online 784 ziyaretçi, 304 online üye, toplam 1337 firma, toplam 165 ürün bulunmaktadır.


Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz. Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi trsektorel.com , İstikbal Reklam Hizmetleri tarafından projelendirilmiştir. Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.trsektorel.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir. Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.trsektorel.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.