Ana sayfan Yap    Favorilerine Ekle    E-Posta    Tavsiye Et    İletişim

 
 
 
     SEKTÖREL TV
     ÜYE GİRİŞİ
      FİRMA EKLE
 
   Sektörler 
   
  
 

 

   Firma İsimleri   Yetkili İsimleri

 

 
 
   ÖZDOĞAN ARICILIK 
   
   

   Firma Adı  :   Özdoğan Arıcılık
     
   Yetkili Adı  :   Mehmet Özdoğan
     
   Sektörü  :   Gıda Toptancıları
     
   Telefon  :   0380 524 72 82
     
   Web Adresi  :   http://www.ozdoganaricilik.com 
     
   e-mail  :   info@ozdoganaricilik.com
     
   MSN  :   mehmetozdogan81@hotmail.com
     

 
 
   Firma Adresi  :   Azmimilli Mahallesi Aydınpınar Caddesi Serhat Sokak   MERKEZ / DÜZCE       (81)

  
   ÖZDOĞAN ARICILIK 360 
   
Get Adobe Flash player
  
   ÖZDOĞAN ARICILIK DETAYLARI 
   
Kestane balı, yaylabalı, çiçek balı ve salgıbalı çeşitlerimizle siz değerli halkımıza hizmet vermekteyiz. Kuruluşumuz 2000 yılında Özdoğan Arıcılık adı altında kurulmuş olup 01.09.2006 Yılında Mehmet Özdoğan adına marka tescil belgesi almıştır. 11.05.2007 Tarihinde T.C. Tarım ve köy işleri bakanlığı koruma kontrol genel müdürlüğünden "GIDA ÜRETİM İZNİ BELGESİ" alınmış olup Kestane Balı, Yayla Balı, Çiçek Balı, Salgı Balı paketleme ve dolumu yapılmaya başlanmıştır. Ayrıca değerli arıcılarımıza 4 - 6 - 8'li olmak üzere Bal sağım makinası, Sır alma teknesi, Körül el demiri, Fırça, Biz, Mahmuz maske, Eldiven, Sağım çadırları, Ana Arı, Kovan, Arı Kelci ve Mum çeşitleri ile Toptan Bal alımı ve satımı yapmaktayız. "Arı Sütü, Polen ve Bal Çeşitleri ile Hizmet vermekten kıvanç duyarız. " Tescil ve İzin Belgelerimiz Elde ettiğimiz balın Düzce arı yetiştiriciliği birliği Dolum ve paketleme Tesislerinde "Hijyen bir ortamda" dolumu yapılmaktadır.
  
   ÖZDOĞAN ARICILIK KAMPANYA - İNDİRİM BİLGİLERİ 
   
Tüm arıcılık malzemelerinde ve Bal Ürünlerinde www.trsektorel.com ziyaretci ve üyelerine %10 indirim yapmaktayız. Alışverişleriniz esnasında www.trsektorel.com ziyaretcisi olduğunuzu ve %10 indirimden yararlanmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir.
  
   ÖZDOĞAN ARICILIK RESİMLER - FOTO  GALERİ 
   


  
  


  
  


  
  


  
  


  
  


  
  
  
 
 
     SEKTÖREL TV
     ÜYE GİRİŞİ
 


Türkiye'nin en popüler firma rehberi sitesi TRsektorel.Com' a hoşgeldiniz. Sitemizde şuan online 2 ziyaretçi, 2 online üye, toplam 1365 firma, toplam 165 ürün bulunmaktadır.


Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz. Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi trsektorel.com , İstikbal Reklam Hizmetleri tarafından projelendirilmiştir. Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.trsektorel.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir. Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.trsektorel.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.