Ana sayfan Yap    Favorilerine Ekle    E-Posta    Tavsiye Et    İletişim

 
 
 
     SEKTÖREL TV
     ÜYE GİRİŞİ
      FİRMA EKLE
 
   Sektörler 
   
  
 

 

   Firma İsimleri   Yetkili İsimleri

 

 
 
   İSTİKBAL REKLAM AJANSI 
   
   

   Firma Adı  :   İstikbal Reklam Ajansı
     
   Yetkili Adı  :   Engin Çetintaş
     
   Sektörü  :   Reklam Ajansları
     
   Telefon  :   0380 512 07 89
     
   Gsm  :   05321959700
     
   Web Adresi  :   http://www.istikbalreklam.com 
     
   e-mail  :   Girilmemiş
     

 
 
   Firma Adresi  :   Cedidiye Mahallesi Celal Kasapoğlu Cad. 17/B   MERKEZ / DÜZCE       (81)

  
   İSTİKBAL REKLAM AJANSI 360 
   
Get Adobe Flash player
  
   İSTİKBAL REKLAM AJANSI HARİTA BİLGİLERİ 
   
Google Uygulaması
  
   İSTİKBAL REKLAM AJANSI DETAYLARI 
   

İstikbal Reklam Ajansı yılların tecrübesi ve kemikleşmiş kadrosuyla yaptığı başarılı çalışmalarla bölgede adından sıkça söz ettirmiştir. Matbaa hizmetleri ile başlayan istikbal reklam ajansının kuruluşu daha sonrasında iç Anadolu bölgesine yayın yapan 1 ulusal ve 2 yerel bazlı radyo ile yoluna devam etmiştir. Internet dünyasıyla tanıştığı günden sonra çalışmalarını bu yönde sürdürerek başarılı çalışmalara imza atmıştır. Çalışmalarımız arasında Şehir Rehberi, Firmalar Rehberi, Haber Portalları, Düzce Gündem, 81 il Rehberi ve diğer Internet çalışmaları olmuştur.

Basın yayın medya konusunda çeşitli çalışmalara da imza atmış olan İstikbal Reklam Ajansı Radyo, Televizyon, Yazılı basın Gazete ve Dergiler için çalışmalar yapmış bir dönem Düzce Gündem adında bölgesel bir dergi çıkartmıştır.

Her zaman ilk olanı yapak ve mükemmel olanı sunmak temel ilkemizdir. 

  
 
 
     SEKTÖREL TV
     ÜYE GİRİŞİ
 


Türkiye'nin en popüler firma rehberi sitesi TRsektorel.Com' a hoşgeldiniz. Sitemizde şuan online 2 ziyaretçi, 2 online üye, toplam 1365 firma, toplam 165 ürün bulunmaktadır.


Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz. Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi trsektorel.com , İstikbal Reklam Hizmetleri tarafından projelendirilmiştir. Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.trsektorel.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir. Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.trsektorel.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.